Ідеальні брови: корекція, фарбування брів (м.Рівне)

Ідеальні брови: корекція, фарбування брів (м.Рівне)

Брови — це дуже важливий елемент обличчя. Вони мають великий вплив на красу і на те, чи виглядаємо ми і відчуваємо себе привабливо і комфортно.

Як досягти ідеальної форми брів

Перш за все, почнемо з того, що не існує єдиного дійсного канону. Хоча останнім часом якісь дивні тенденції проникли в соціальних мережах. Зараз візажисти схиляються до більш природних форм.  Найголовніше — відчувати себе вільно в них і не змінювати природну форму брів .

Пропоную послугу оформлення брів, що складає: 
— моделювання брів;
— корекція ( пінцетом);
— фарбування (фарба). 

Фарбування вій фарбою. 

Колір та форму підбираю індивідуально, як і тип корекції. 

Працюю на професійних, якісних матеріалах. 

Ви можете зв’язатися зі мною

https://www.facebook.com/tetyana2018/?modal=admin_todo_tour

https://www.instagram.com/_viktoria_chepko/

☎ viber 0972388262

☎ 0972388262

Мої роботи

Ідеальні брови: корекція, фарбування брів (м.Рівне)

Фарбування брів – це окремий момент, частіше всього доступний тільки в салоні. Так, можливостей купити фарбу в магазині море, але ось художні здібності і міцність руки є не у кожної жінки, через це часто можна зустріти пані з абсолютно неприродною формою або кольором брів. Погодьтеся, виглядає це жахливо, тому якщо ви не володієте потрібним рівнем майстерності – краще зверніться до нас.

Доглянуті та естетичні брови

Ці непомітні волоски над повіками дуже практичні — вони захищають очі від бруду, пилу чи поту. Але не тільки з цієї причини слід подбати про них. Занедбані вони виглядають дуже неелегантно, порушують лінію очей і виглядають дуже непривабливо. Ось чому ніколи не слід забувати кілька правил щодо догляду за бровами. Їх не багато, і вони дуже прості — як запам’ятати, так і пізніше здійснити це. Досягнення бажаного ефекту не забере у вас багато часу.

Догляд за бровами — правильне коригування

Це дуже важливий елемент догляду, оскільки він безпосередньо впливає на їх зовнішній вигляд. Варто враховувати форму обличчя при коригуванні брів. Пам’ятайте, що всі ми маємо індивідуальний контур брів і занадто сильне втручання матиме протилежний ефект від очікуваного. Правильно депіляція брів виправляє їх контур і надає обличчю більш привабливий вираз.

Малюнок брів також слід вибирати відповідно до форми обличчя.

Ось основні поради:

  • овал обличчя — брови повинні мати форму ніжного склепіння;
  • кругле обличчя — брови повинні бути трохи підняті, досить довгі. Якщо вони занадто короткі, можна продовжити їх олівцем;
  • квадратне обличчя — брови повинні бути досить довгими, у формі ніжної арки, трохи звужуючи обличчя;
  • довгасте обличчя — брови повинні бути цілком, але менш «дугоподібними», ніж з квадратним обличчям;
  • грушоподібне обличчя — брови повинні бути досить прямими і не дуже довгими;
  • обличчя у формі серця — брови повинні бути підняті вгору, при цьому їх довжина не повинна перевищувати кінцеву точку, позначену олівцем;
  • обличчя у формі ромбів — брови повинні бути трохи менше підняті, ніж у випадку з обличчям у формі серця, досить прямими і окресленими порівняно низько над оком;
  • обличчя — витягнуті ромби — брови повинні бути прямими, трохи коротшими, щоб вони оптично розширювали обличчя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.