Дієтологи зійшлися на думці, в який час краще снідати. Багато хто буде здивований

Дієтологи зійшлися на думці, в який час краще снідати. Багато хто буде здивований

06.03.2022 0 Автор Admin

Одні кажуть, що чим раніше ми снідаємо, тим краще, інші морщиться від однієї думки про їжу відразу після пробудження. Як це насправді? Є багато теорії, але у фахівців немає сумнівів – коли ми снідаємо, це має велике значення. Ранковий прийом їжі дає вам енергію і навіть може підтримати ваш метаболізм, але час дуже важливий. Всі ми знаємо, що потрібно снідати, але коли саме потрібно їсти?

  1. Питання сніданку вже давно викликає масу різних думок навіть серед дієтологів
  2. Питання стосуються, зокрема чи це насправді найважливіший прийом їжі за день і скільки ми повинні їсти на сніданок
  3. Цього разу ми перевіряємо, в який час ви повинні їсти перший прийом їжі
  4. На думку дієтологів, оптимальний час – після пробудження

Коли слід снідати?

Незалежно від особистих теорій і переваг, відповідь на це питання напрочуд проста. За словами дієтологів, сніданок потрібно їсти протягом години після пробудження. Ця звичка виявляється ключовою в боротьбі за підтримання правильного харчування. Перший прийом їжі насправді підживлює нашу розумову та фізичну форму протягом ранку. Не варто недооцінювати важливість сніданку, адже саме вранці ми найбільш продуктивні.

Регулярний і своєчасний сніданок також може зменшити кількість пізнього прийому їжі та перекусів , що є ключовим фактором, оскільки більшість людей найменш активні ввечері. Попередження вашого плану харчування на кілька годин може ускладнити спалювання непотрібних калорій, що може призвести до збільшення ваги та зайвої ваги.


Читайте також : Найбільш шкідлива їжа. Ризик раку зростає

Більше того, кидати щось у зуб перед виходом на вулицю також може допомогти регулювати рівень інсуліну , тим самим знижуючи ризик розвитку діабету ІІ типу .

Вчені уважно розглянули шкідливу звичку пропускати сніданок і виявили, що ранковий прийом їжі покращує витрати енергії (тобто спалюються калорії) і знижує інсулінорезистентність організму . У випадку людей із зайвою вагою, сніданок навіть допоміг активізувати процеси спалювання жиру.

Тренування та сніданок?

Багато людей задаються питанням про найкращий час для сніданку, якщо хтось починає день із фізичної активності. Якщо ви займаєтеся вранці, ви можете змінити свій ранковий прийом їжі, але ніколи не пропускайте його.

Неважливо, чи ви їсте ситну їжу, щоб не перекусити до обіду, чи з’їсте щось легке, а потім отримаєте додатковий корисний перекус. Якщо ви плануєте ранкову зарядку або біг підтюпцем , просто поділіться своїм сніданком.

Що це означає? Перед тим, як йти в спортзал або бігати, їжте корисні вуглеводи (фрукти або каші ), які не викликають проблем з травленням і не обтяжують ваш шлунок . Це продукти, які не складають для вас труднощів. Ви також можете приготувати собі смузі або поживний смузі. Уникайте їжі, яка довго перетравлюється, наприклад з високим вмістом білка і жиру. Після тренування рано пообідайте. Зробіть ставку на поповнення відсутніх поживних речовин, тобто їжу, що містить овочі, джерело пісного білка, корисних жирів і невелику порцію вуглеводів. На цю роль чудово підійдуть цільнозернові бутерброди з овочами, куркою, авокадо або омлет з добавками.

Що робити, якщо ви просто не любите снідати?

Давайте подивимося правді в очі: деякі з нас просто ненавидять снідати. Що робити в такій ситуації, змусити себе з’їсти цю їжу? Зазвичай примус не спрацьовує і має протилежний ефект, але вам обов’язково потрібно змінити свої харчові звички. Однак не обов’язково йти до кінця і влаштовувати ранкове застілля зі спотвореним обличчям. Ви можете з’їсти щось менш традиційне , що вам подобається.

Якщо ви просто не любите снідати, знайдіть продукти, які ви можете з’їсти вранці, ви можете вибрати корисні протеїнові батончики і зелені овочеві соки , покласти на смузі або суміш для атлета . Або, можливо, ви б краще з’їли на сніданок страву, схожу на обід? Може, миска супу ? Найголовніше – запустити своє тіло в дію, яким би властивим іншим не був наш сніданок. Вже через короткий час після покращення режиму харчування ви виявите, що, снідаючи, ви отримуєте: більше енергії вранці, менше бажання перекусити ввечері, легше скинути зайві кілограми і нарощувати м’язову масу.

Підтримка послідовного режиму харчування пов’язана зі втратою ваги, підвищенням енергії та зниженням метаболічних факторів ризику хронічних захворювань. Подбати про здорове харчування варто з самого ранку.